Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

ura e leiklit

Dita e festës kombëtare greke, Policia ngre postblloqe në rrugën Kakavijë-Gjirokastër, kontrollohet çdo makinë

Policia e Gjirokastrës ka ngritur postblloqe në aksin nacional Kakavijë-Gjirokastër dhe çdo makinë që kalon po kontrollohet, për shkak se sot në jug të...

Lajmet e fundit