Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

ura airlines

Mbrëmë mbërriti në Rinas çarteri i parë turistik nga Moska me Ural Airlines, drejtori i TIA: Shumë shpejt, vendoset dhe linja turistike charter me...

Çarteri i parë turistik, me 200 rusë mbërriti të Dielën në darkë, më 20 Qershor 2021 në Tirana International Airport, me përshëndetjen dhe mirëseardhjen...

Lajmet e fundit