Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

unum festival

Festivali i njohur në Shëngjin, Policia kontrolle të befasishme në makina: Gjen kokainë dhe ekstazi, disa të arrestuar

Tre persona kanë rënë në prangat e Policisë së Lezhës dhe tre të tjerë janë proceduar penalisht, pasi në mjetet e tyre janë gjetur...

Lajmet e fundit