Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

unonjës të Hipotekës dhe ALUIZNIT

Ndiqen penalisht 25 punonjës të Hipotekës dhe ALUIZNI-T (AKUZA)

25 punonjës të Hipotekës dhe ALUIZNI-T janë në ndjekje penale. 25 punonjësit, përkatësisht të ZRPP dhe ALUIZNI-t janë dërguar për ndjekje...

Lajmet e fundit

Gazeta Shqiptare

Dita

Telegraf

Standard

Fjala