Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

univrsitetet

Braçe i bën thirrje universiteteve: Njoftoni që ka nisur mësimi, prindërit dhe studentët janë të shqetësuar

Zv.kryeministri, Erion Braçe ka reaguar për protestën e studenteve në rrjetin social ‘Instagram’. Ai shprehet se 8 kërkesat janë plotësuar dhe...

Lajmet e fundit