Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

universiteti politeknik

Hapet gara për anëtarët e bordit administrativ të universitet Politeknik; Dokumentacioni dhe kriteret që duhet të plotësojnë kandidatët

Nga nesër (31 gusht 2021) të interesuarit për t’u përzgjedhur anëtarë të bordit të administrimit të Universitetit Politeknik në Tiranë, mund të dorëzojnë dokumentacionin...

Aksident i rëndë në Tiranë, motorri i picerisë përplaset “kokë më kokë” me makinën, motorristi dërgohet me urgjencë në spital (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme te Universiteti Politeknik në Tiranë, ku një makinë është përplasur “kokë më kokë” me një...

Para 5 ditësh ishte në provim, infektohet me Covid studentja e Universitetit Politeknik, Rektori: Mamaja e saj pozitive…

Një studente e Universitetit Politeknik të Tiranës dyshohet se është infektuar me Covid. Kësisoj Universiteti ka vendosur që të zhvillojë online...

Senati i Politeknikut mbështet studentët: Të rishikohen menjëherë kërkesat

Senati i Universitetit Politeknik të Tiranës në një deklaratë për mediat ka mbështetur studentët të cilët vijojnë protestën para Kryeministrisë. Senati...

Lajmet e fundit