Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

universiteti ne gjermani

Universiteti në Gjermani përkthen historinë e Diktaturës Shqiptare, e hapur për studiuesit dhe ekspertët e huaj

Historiku i Diktaturës Shqiptare më në fund mund të njihet nga të gjithë studiuesit e huaj, studentë dhe ekspertë, në gjuhët anglisht dhe gjermanisht,...

Lajmet e fundit