Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

Universiteti Kristal

Skandali: Te “Kristali” u punësuan 30 gjyqtarë e 17 prokurorë, “pronari i bënte banesa dhuratë ministrave”

Në korrik të 2014-s, universiteti “Kristal” gjendej në prag të mbylljes dhe në mes të një procesi gjyqësor, por presidenti i tij Ahmet Muçaj...

Arrestimi i ish-pronarit të ‘Kristal’, reagon MASH: Universiteti nuk dorëzoi rregjistrat e studentëve

Pas arrestimit të ish-pronarit të Universitetit “Kristal” Ahmet Muça, ka ardhur dhe reagimi nga ana e Ministrisë së Arsimit. Ministria ka refuzuar...

Arrestimi i ish pronarit të ‘Kristal’, Muça bashkëpunonte me njerëz në Ministrinë e Arsimit

Ahmet Muça ish-pronari i Universitetit Kristal është vënë në pranga nga policia mëngjesin e sotëm në kryeqytet. Ai akuzohet për shitje të diplomave dhe...

Ndahet nga jeta në moshën 23 vjeçare djali i biznesmenit të njohur shqiptar

Është ndarë dje nga jeta në moshën 23 vjeçare djali i biznesmenit të njohur shqiptar, Ahmet Muçaj. Silvestër Muçaj, 23 vjeç,...

Lajmet e fundit