Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
38 °
Hën
36 °
Mar
37 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

Universiteti i Tiranës në KAOS dhe dëme të shumta financiare, Ministria e Arsimit nxjerr të gjitha shkeljet e Mynyr Konit (RAPORTI)

Lajmet e fundit