Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Universiteti i Korces

Ngujohen studentët e Korçës: Të plotësohen 17 kërkesat drejtuar Rektorit

Pas studentëve në disa fakultete të Tiranës dhe Durrësit, janë studentët e Korçës që kavë vendosur të ngujohen deri në plotësimin e kërkesave të...

Dekani i Fakultetit Ekonomik me diploma masteri false, ‘e mori’ në Bullgari

Frederik Çuçllari mban postin e Dekanit në Universitetin “Fan S. Nolin” në qytetin e Korçës, falë një masteri që ai thotë se e ka...

Mynyr Koni rektori i ri i Universitetit të Tiranës

Lista e rektorëve të zgjedhur në universitetet e vendit: Universiteti i Tiranës- Mynyr Koni Universiteti Politeknik i Tiranës- Andrea Maqellari  -Dekan i Inxhinierise...

Lajmet e fundit