Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

universiteti epoka

Njoftimi i rëndësishëm i ARRSH: Sot mbyllen punimet në rrugën e Rinasit, nga nesër e hapur për të gjithë shoferët

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton të gjithë drejtuesit e mjeteve se sot përfundojnë punimet në rrugën e Rinasit dhe nga nesër ky aks do të...

ARRSH njofton shoferët: Mbyllet rruga Rinas-Universiteti Epoka! Ja nga të kaloni për në Aeroport

Autoriteti Rrugor njofton të gjithë drejtuesit e mjeteve se rruga që të çon nga Universiteti Epoka në Aeroportin e Rinasit, dhe anasjelltas, do të...

VIDEO/ Ky është universiteti privat në Tiranë ku ndodhi shpërthimi i fuqishëm, në godinë kishte edhe studentë, tavolinat dhe karriget “fluturojnë” jashtë

Një shpërthim i fuqishëm ndodhi mbrëmjen e sotme në një universitet privat në Tiranë. Newsbomb mëson se shpërthimi ndodhi në universitetin “Epoka”, ndërkohë që...

Mbyllja e 15 universiteteve në Turqi, “Epoka” mbështet deklaratën e Observatorit Magna Charta

Universiteti “Epoka” ka dalë në mbështetje të deklaratave të lëshuara nga Observatori Magna Charta dhe EUA mbi gjendjen në universitetet e Republikës së Turqisë...

Lajmet e fundit