Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

universiteti bujqesor

Denoncimi i gazetares për laboratorin 275 MILIONË lekë: Rast i pastër i vjedhjes së fondeve të shtetit! Po paguhen njerëz që nuk kanë punuar...

Gazetarja Anila Hoxha ka denoncuar projektin 275 milionë lekësh për hapjen e një qendre laboratorike të sigurisë ushqimore dhe shëndetit të kafshëve, i cili...

Rama dhe Milva Ekonomi vizitë një ditore në Vjenë: Synojmë një partnership strategjik mes Universitetit Bujqësor të Tiranës dhe Universitetit austriak BOKU

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministrja e Bujqësisë Milva Ekonomi, ka vizituar ditën e sotme Vjenën dhe është takuar me drejtuesit e Universitetit...

Rama në Universitetin Bujqësor: Sot 20 mijë fermerë kanë marrë naftë pa akcizë. Jemi vendi i parë në Rajon që marrim fonde nga BE

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka folur sot nga Universiteti Bujqësor i Tiranës, lidhur me nismën më të re që mori qeveria shqiptare këtë...

‘Garë’ në kohë COVIDI, ja kush është UNIVERSITETI më i mirë në Shqipëri (RENDITJA dhe NOTA për SECILIN)

Garë në kohë coronavirusi. Qendresa Qytetare ka publikuar një tabele me renditjen e universiteteve shtetërore sipas notave në kushtet e izolimit...

URDHRI I RI/ Pedagogët duhet të paraqesin një agjendë personale javore, përndryshe… NUK PAGUHEN

Një urdhër i ri i nxjerrë nga senati i Universitetit Bujqësor të Tiranës ka frustruar pedagogët e këtij universiteti.   Ky...

Prishen godinat e pabanueshme në Universitetin Bujqësor, Rama dhe Veliaj japin lajmin e mirë për familjet dhe studentët

Bashkia e Tiranës në bashkëpunim me Inspektoriatin e Mbrojtjes së Territorit dhe të Forcave të Armatosura nisën demolimin e dhjetë godinave në Universitetin Bujqësor,...

Mazniku: Toka ku do ndërtohet shkolla i është kthyer pronarëve nga qeveria e PD, nuk prek asnjë pjesë të Universitetit Bujqësor

Shkolla e re moderne që do të ndërtohet për të gjithë fëmijët e Njësisë 11 në Kodër Kamëz nuk prek asnjë pjesë të territorit...

ALARMANTE NË TIRANË/ Shpërthen transformatori brenda Universitetit (FOTOT)

Shpërthen transformatori brenda Universitit Bujqësor të Tiranës. Lajmin e bën me dije Kreshnik Çollaku i PD i cili ndërsa publikon këto...

Lajmet e fundit