Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Universiteti Bujqesor i Kamzes

Senati i Universitetit Bujqësor krah studentëve: Impenjim maksimal për plotësimin e 8 pikave

Senati Akademik i Universitetit Bujqësor të Tiranës bën me dije në një deklaratë për mediat se ka marrë masat për rishikimin e kushteve të...

Tahiri pas ndërhyrjes së IKMT-së në Univeristetin e Kamzës: Disa gjyqtarë do legalizonin objektet e paligjshme

Ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri, ka folur pë mediat pas inspektimit në zonën e Universitetit Bujqësor të Tiranës në Kamëz ku po...

“Nuk ta marr plaçkën, aty e ke”, seks dhe para për të marrë provimet në Shqipëri

Fiks Fare vijoi këtë të martë aty ku e la të hënën, me korrupsionin në universitetet shtetërore shqiptare, ku veç parave, sekserët kërkojnë edhe...

Ironia goditëse e Donald Lu: Sa herë hasim një tufë delesh në Shqipëri, u buzëqesh

Ambasadori i SHBA-së në vendin tonë, Donald Lu ka mbajtur një fjalim gjatë ceremonisë së prezantimit të Projektit të Përbashkët Slloveni - SHBA, për...

Lajmet e fundit