Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

universiteti belg

E thonë shkencëtarët belgë, ja pse në Ballkan dhe Skandinavi ka më pak viktima nga COVID-19

Studiuesit e Universitetit të Gentit në Belgjikë besojnë se ndryshimet gjenetike midis banorëve mund të shpjegojnë pse Ballkani dhe Skandinavia kanë më pak jetë...

Lajmet e fundit