Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

universiteteti i tiranes

Pedagogët të gjithë bashkë paralajmërojnë Ramën: Nëse nuk ndodh brenda një jave nisim grevën

Asambleja e Universitetit të Tiranës u mblodh sot dhe mori unanimisht 6 vendime. Të gjithë bashkë, pedagogët kërkojnë hedhjen poshtë të...

Lajmet e fundit