Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Universitetet publike

RAPORTI mbi shpenzimet e Universiteteve Publike/ Studentët paguajnë për makinat e rektorëve dhe administratën e fryrë (SHIFRAT)

Qëndresa Qytetare publikon raportin e monitorimit mbi shpenzimet e universiteteve publike:   - Studentët paguajnë për makinat e rektorëve dhe administratën...

Dalin EMRAT, nga Lorenc Vangjeli, Marin Mema dhe gazetari i Vlorës, ja kush janë ANËTARËT e BORDEVE të Administrimit dhe përfaqësuesit e STUDENTËVE në...

Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, ka publikuar në faqen e saj zyrtare Listën Emërore të rinj të Bordeve të Administrimit dhe përfaqësues të...

Lajmet e fundit