Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Universitete po ziejnë! Dëshmitë më pikante të profesorëve dhe studentëve

Universitete po ziejnë! Dëshmitë më pikante të profesorëve dhe studentëve

Kanë gjuajtur Kryeministrin Rama me vezë dhe kanë “ngjyer” me salcë Ministren e Arsimit.  Revolta studentore që sot ka marrë përmasa...

Lajmet e fundit