Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
3.1kmh
0 %
Mar
32 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

universitet

Ministrja Kushi: Miratuam vendimin për kodifikimin e programeve të studimit, tregon kush përfiton

Ministrja e Arsimit dhe Sporteve, Evis Kushi, bëri me dije në mbledhjen e sotme se Qeveria ka miratuar vendimin për kodifikimin e programeve të...

Duke shëtitur në qytet, mediat italiane publikojnë foton e Ramës në kafe dhe zbulojnë arsyen e vizitës

Kryeministri Edi Rama prej ditës së djeshme ndodhet në Itali. Edhe pse nuk ka një njoftim zyrtar këtë e njoftojnë mediat italiane. “Viterbonews24” ka postuar...

Genc Pollo reagon: Kompanitë janë me ZERO lekë në bilance, unë në Universitet nuk kam kontribut real në euro… figurojnë 350 mijë euro (SQARIMI...

Politikani Genc Pollo reagon mbi artikullin e botuar në revistën “Newsbomb” lidhur me krijimin e një rrjeti kompanish ku është përfshirë emri I tij,...

VIDEO/ Të shtëna me armë në një Universitet në Rusi, studentët hidhen nga dritarja për t’u shpëtuar plumbave, 8 viktima deri më tani

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi, ku një person i armatosur hapi zjarr në një univeristet në Perm, duke lënë të vdekur...

“Ma ka dhënë porosi shoku Gramoz”, Rama zbulon projektin e ri nga Spitali Rajonal Memorial: Në Fier do sjellim filialin e një universiteti mjekësie...

Kryeministri Edi Rama gjatë një vizite në Spitalin Memorial Rajonal të Fierit ka zbuluar se qeveria po mendon që në zonën e fierit të...

E akuzuan për abuzim me fondet e Universitetit, mjekja stomatologe që konkuron për DEKANE: BALTOSËSIT janë sekt i rrezikshëm, maskarenj e dallaverexhinj (DEKLARATA E...

Eshtë vënë e vetme përballë të gjithëve. Bëhet fjalë për profesore Eda Xhajanka për fakultetin e mjeksisë dentare ku Eda Xhajanka...

Peticioni për anulimin e tarifave, ministria ua bën ‘rrup sup’ studentëve: Ndryshimi do të ndodhë kur… (E PLOTË)

Ministria e Arsimit i përgjigjet peticionit të dorëzuar nga Aktivistë të lëvizjes Për Universitetin, me rreth 8000 firma ku kërkohet anulimi i tarifave të universiteteve...

Vëllai i sekretarit të PD, kush është pedagogu doktor shkencash me makinë luksoze që i kërkonte seks studentes (Emri-Foto)

Personi që shihni në foton e mësipërme është Denis Himci, pedagog në Universitetin “Aleksandër Xhuvani” në Elbasan që u denoncua mbrëmjen e sotme pasi...

Zbulohet EMRI: Kush është pedagogu që i kërkon favore seksuale studentes: Do të çoj për masazh… (FOTO)

Kemi dëgjuar dhe jemi ndeshur me raste të shumta ku në auditorët e universiteteve ndodhen pedagogë të cilët shfrytëzojnë “postin” e tyre në këmbim...

Lajmet e fundit