Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Universitet shqiptare

Zbardhet data e fillimit të universiteteve, këto janë afatet për t’u regjistruar në shkollën e lartë

Ministria Arsimit dhe Sporteve ka bërë publike ditëne sotme datën e fillimit të mësimit në universitete. Sipas njoftimit të MAS, mësimi në arsimin...

Lajmet e fundit