Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

univeritet

Makina përplas studenten pranë Universitetit në Korçë, e lë në tokë dhe largohet nga vendngjarja

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Korçë. Bëhet me dije se një makinë pranë universitetit “Fan Noli”ka përplasur një studente, të...

Lajmet e fundit