Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

univeristete publike

Veliaj takim me rektorët e dekanët e universiteteve publike: Asnjë betejë s’është e pamundur, as kjo me FSHF; pavarësi nuk do të thotë të...

Kryebashkiaku Erion Veliaj zhvilloi sot një takim me dekanët dhe rektorët e universiteteve publike të kryeqytetit, në vijim të përgatitjes së programit për Kryeqytetin...

Lajmet e fundit