Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

United Airlines

Kompania “United Airlines” do të blejë 15 avionë supersonikë, do të fluturojnë me shpejtësi marramendëse

Kompania e avionëve “United Airlines” ka njoftuar një marrëveshje për të blerë linja ajrore supersonike që lëvizin me 1,300 km/ orë. “United” tha se do...

United Airlines bën një ndalesë emergjente, zbuloni arsyen e çuditshme

Linja ajrore e United Airlines ka bërë një ndalesë jashtë programit ditën e sotme në aeroportin e Washington Dulles pasi pasagjeret ndiheshin sëmurë dhe...

Lajmet e fundit