Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

unioni i gazetareve

PD: Veliaj zhduku emisionin investigativ. Unioni i Gazetarëve: Nesër bëjmë publike denoncimet, të reagohet fuqishëm

Partia Demokratike ka denoncuar atë që ajo e ka quajtur mbyllje nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, të emisionit investigativ “Publicus”, i cili kishte...

Raporti i Freedom House, reagon Unioni i Gazetarëve: Të përmbysim realitetin me liri të pjesshme shtypi

Unioni i Gazetarëve Shqiptarë ka reaguar pas publikimit të raportit të Organizatës Freedom House lidhur me gjendjen e lirisë së shtypit dhe mediave në...

Gazetarët shqiptarë dhe grekë takohen në Selanik: Kontratat mbeten shqetësimi madhor

Një delegacion i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë u takua sot me drejtuesit e Unionit të Gazetarëve me degë ne Selanik jo vetëm per të...

Unioni i Gazetarëve Shqiptarë vlerësohet me çmim për kontributin e çmuar në përçimin e fjalës së lirë

Fondacioni kulturor “Harpa” ka vlerësuar me një çmim të veçabtë Unionin e Gazetarëve Shqiptarë, gjatë një ceremonie të organizuar në qytetin e Fierit. ...

Lajmet e fundit