Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

UNIONI I GAZETARËVE LEZHË

UNIONI I GAZETARËVE LEZHË/ ‘Kemi 30 vjet nuk na rrisin rrogën, punojmë në kushte mizerabël’ (ALARMI PËR MEDIAT LOKALE)

Që prej 15 vjetësh nuk kemi rritje pagash. Edhe dhënia e pagave që marrim nuk është korrekte dhe kjo ndodh për të gjitha mediat....

Lajmet e fundit