Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

Unioni i Gazetarëve

Unioni i Gazetarëve solidarizohet me kolegët në Ukrainë: Gati të mirëpresim në Shqipëri familjet dhe të afërmit tuaj

Unioni i Gazetarëve Shqiptarë i bashkohet apelit ndërkombëtar për ndaljen e luftës në Ukrainë dhe shpreh fuqimisht solidaritetin me gjithë gazetarët dhe reporterët ukrainas,...

Lajmet e fundit