Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

unioni gazetarve

Unioni Gazetarëve dënon kërcënimet ndaj Rudina Xhungës

Unioni i Gazetareve Shqiptare u kerkon organeve ligjzbatues te vendit te ushtrojne autoritetin e tyre ligjor dhe kushtetues ne mbrojtje te lirive tona...

Lajmet e fundit