Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

Union Bank

Vjedhja e parave të bankës në Tiranë, Prokuroria dërgon për gjykim 8 punonjës

Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet dhe dërgon për gjykim 8 persona, 7 prej të cilëve punonjës të kompanisë private të ruajtjes fizike “Euro...

Lajmet e fundit