Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

unikatil

Krijimi i ushtrisë së Kosovës, këngëtari i njohur: Po dridhet Ballkani!

Krijimi i ushtrisë shënoi një moment historik për Kosovën dhe të gjithë shqiptarët, ndonëse aleatët perëndimorë e cilësuan si veprim të gabuar. ...

Unikatil “elektrizon” stadiumin e Durrësit, mban koncertin e parë në Shqipëri

Reperi i famshëm Viktor Palokaj ose i njohur ndryshe si Unikatili, ka mbajtur mbrëmë për herë të parë një koncert në Shqipëri. ...

Lajmet e fundit