Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

uniforme

I dhuruan uniformën dhe mjetet e patrullimit, Policia e Shtetit surprizon vogëlushin në Bathore: Bëni kujdes tani se… (FOTOT)

Policia e Shtetit ka surprizuar një fëmijë të vogël në Bathore, i cili ka dëshirë të jetë pjesë e strukturave të policisë në të...

Lajmet e fundit