Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
3.1kmh
0 %
Mar
32 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

uniforme policie

Atentati ndaj Edison Begajt në Vlorë, gjendet një “Benz” i braktisur në Lushnjë, brenda tij dhe një uniformë policie si e autorit

Edison Begaj, 38 vjeç mbeti i plagosur pak ditë më parë në Vlorë si pasojë e një atentati me armë zjarri, shkruan newsbomb.al. Autori...

Lajmet e fundit