Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
2.6kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
36 °
Mër
29 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

uniforma

Korrupsioni me uniformat e policëve duket që te uniforma e dy kryepolicëve, ja sa ndryshojne nga njëra-tjetra ( E PLOTË NË BRENDËSI)

Gazetarja Anila Hoxha ka publikuar detaje nga uniformat e policisë të cilat janë vënë re ditën e djeshme gjatë ceremonisë së prezantimit të drejtorit...

Automjete shpëtimi, uniforma dhe këpucë sigurie kundër zjarrit, Italia dhuron pajisje për zjarrfikësit e Shkodrës

Në marrëveshjen e nënshkruar në muajin prill, Italia ka dhuruar sot Prefekturës dhe Bashkisë Shkodër, pajisje dhe materiale për t’ua ardhur në ndihmë ekipit...

Lajmet e fundit