Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

uniforma ukrainase

Mediat japin alarmin: Ushtarët rusë të veshur me uniforma ukrainase do sulmojnë rojet kufitare të Bjellorusisë, që edhe ajo të futet në luftë

Mediat në Ukrainë japin alarmin për përfshirjen legjitime të Bjellorusisë në luftë, pas një provokimi që është organizuar nga ushtria ruse dhe pretendohet se...

Lajmet e fundit