Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

uniforma blu

Biçikleta çoi në zbulimin e trupit të 8-vjeçarit, Klodian Çalamani pranon krimin: Unë e bëra, e vrava dhe e groposa

Detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga vrasja makabër në Fier ku Klodian Çalamani rrëmbeu 8 vjeçarin dhe më pas e vrau. Nga dëshmitë e...

Lajmet e fundit