Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Unicredit

Gjiganti bankar, me degë edhe në Shqipëri, planifikon të shkurtojë mijëra vende pune

UniCredit, banka më e madhe e Italisë, po planifikon të mbledhë rreth 13 miliard euro dhe të shkurtojë 14,000 vende pune në dy vitet...

Lajmet e fundit