Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

uni credit vende pune

Gjiganti bankar, me degë edhe në Shqipëri, planifikon të shkurtojë mijëra vende pune

UniCredit, banka më e madhe e Italisë, po planifikon të mbledhë rreth 13 miliard euro dhe të shkurtojë 14,000 vende pune në dy vitet...

Lajmet e fundit