Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

une rri ne shqiperi

‘Unë rri në Shqipëri’, Rama publikon videon me ‘PERLAT’ e vendit tonë: Një mundësi për të zbuluar historinë dhe traditat…

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video me disa nga destinacionet më të bukura të vendit tonë, duke i ftuar shqiptarët që t'i bashkohen...

Lajmet e fundit