Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Une dhe Ti

Alban Skënderaj kryeson në klasifikimin e “Top Awards” (Video)

"Top Awards" ka publikuar rezultatet e klasifikimit të kësaj jave të "The Top List", për të cilën janë fansat ata që vendosin se kush...

Alban Skënderaj rikthehet me një projekt interesant, ja si mund të bëheni pjesë e tij

Këngëtari Alban Skënderaj do të rikthehet së shpejti me një këngë për publikun shqiptar. Pas një mungese të gjatë në muzikën shqiptare, Albani ka...

Lajmet e fundit

Gazeta Shqiptare

Dita

Telegraf

Standard

Fjala