Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

undi haxia

Motra e Encës bën ‘deklaratën e fortë’: Do sillesh mirë ti apo…?

Ajo nuk është aq e njohur sa e motra, por megjithatë ka mbi 90 mijë fansa në Instagram, dhe njihet nga një pjesë e...

Lajmet e fundit