Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
0.5kmh
20 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

unaze

Tritol makinës në lëvizje, detaje nga atentati në Unazë, biznesmenit i dërguan SMS në celular: Ishte vetëm paralajmërim

Mikel Harizaj dhe Serino Dume mbetën të plagosur mëngjesin e 7 janarit 2022 në Tiranë, kur mjeti me të cilin ata udhëtonin shpërtheu teksa...

Sot iu bë atentat me tritol në Unazë, i plagosuri ka tentuar të vrasë tre persona, pas sherrit hodhi granatën brenda në lokal (EMRAT-NGJARJA)

Mikel Harizaj 42 vjeç dhe Serino Dume 26 vjeç, janë dy personat që kanë mbetur të plagosur në orët e para të mëngjesit të...

U tha se i ka dhënë fund beqarisë, Greta Koçi shuan kuriozitetin e ndjekësve me postimin e fundit (FOTO)

Greta Koçi është një ndër personazhet, e cila është shumë diskrete kur bëhet fjalë për jetën private. Së fundmi në media qarkullluan disa lajme...

Fejohet vajza e aktorit të ndjerë, Paul Walker, modelja tregon unazën me diamant (VIDEO)

Vajza e aktorit të ndjerë Paul Walker, Meadow Walker, ka bërë zyrtare fejesën me patnerin e saj, Louis Thornton-Allan. Modelja 22-vjeçare ka përmes një video...

Dasmë suprizë! Salsano Rrapi i jep fund beqarisë, pas shumë vitesh prindërit e dy vajzave vendosin unazat (Foto nga ceremonia)

Larg vëmendjes së rrjeteve sociale, por pranë njerëzve dhe miqve më të dashur, Salsano Rrapi dhe Erjola Kakeli mbrëmjen e djeshme kanë kurorëzuar dashurinë...

Burri humbi unazën e martesës gjatë pushimeve, gjendet pas 5 muajsh në trupin e një peshku (FOTO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Australi, ku një burrë gjatë pushimeve ka humbur unazën e martesës, por ka arritur ta gjejë sërish...

Disa muaj pas dasmës, Justin Bieber shfaqet me unazën e martesës në gisht (FOTO)

Këngëtari i njohur Justin Bieber dhe modelja e famshme Hailey Baldwin organizuan shtatorin e kaluar dasmën e tyre në fshehtësi të plotë. ...

Pas makinës luksoze, Trejsi Sejdini merr edhe UNAZË për ditëlindje?

Dje, Miss Shqipëria 2018, Trejsi Sejdini, festoi 19 vjetorin e saj të lindjes. Në postimet e shumta në Instagram, Trejsi ka...

Lajmet e fundit