Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

unaze e re

Një ditë pas hapjes së fushatës, Rama nis ditën me ‘Unazën e Re’ (VIDEO)

Një ditë pasi hapi fushatën eletorale të PS, për zgjedhjet lokale të 30 qershorit, kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të dielë me...

Protestë në Unazën e Re, banorët bllokojnë rrugën: Nuk lejojmë prishjen e banesave

Banorët e zonës së “Astirit” në Tiranë kanë vijuar sërish me protesta këtë mëngjes. Ata kanë bllokuar rrugën dhe bëjnë thirrje...

Lajmet e fundit