Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

unaze diamanti

E moshuara vdes nga Covid-19, infermierja i grabit unazën e diamantit dhe kartën e kreditit

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në SHBA, ku një infermiere ka vjedhur unazën e diamantit dhe kartën e kreditit të një moshuare, e...

Fejohet motra e Encës? Uindi Haxhia publikon UNAZËN e diamantit dhe DHURATËN marramendëse (VIDEO)

Motra e Encës, Uindi Haxhia tashmë është kthyer në kryetemën e mediave rozë për shkak të fotove provokuese dhe deklaratave. Ditën...

Morena Taraku i jep fund beqarisë, publikon FOTON e UNAZËS me diamant

Lidhja dhe ndarja e shpejtë e këngëtares Morena Taraku nga miliarderi iranian Sasha Sobhani mori shumë vëmendje kohët e fundit. Mirëpo...

Lajmet e fundit