Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

unaza ere

Meta për Unazën e Re: Të bëhet transparencë e plotë me financimin e projektit

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, kërkon dialog dhe transparencë mes qytetarëve dhe autoriteteve lidhur me  projektin e Unazës së Re. Për...

Lajmet e fundit