Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Unaza e vogel

Shmanget tragjedia në rrugë, shoferi i dehur hyn kundravajtje në unazën e Tiranës

Policia rrugore në Tiranë ka ndaluar mëngjesin e sotëm një drejtues mjeti në gjendje të dehur, i cili kishte hyrë kundravajtje në unazën e...

Punimet për unazën e vogël ndryshojnë stacionet e urbanëve, ja ku zhvendosen

Fillimi i punimeve për unazën e vogël të Tiranës do të krijojë vështirësi të reja në qarkullimin automjeteve në qendër të Tiranës. ...

Nis ndërtimi i Unazës së Vogël të Tiranës, ja si do të funksionojë qarkullimi i automjeteve dhe autobusave

Bashkia e Tiranës do të fillojë, mëngjesin e nesërm, punimet për ndërtimin, rikonstruksionin dhe rinovimin e Unazës së Vogël. Punimet do të zhvillohen në...

Lajmet e fundit