Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

unaza e Tiranes

Pas revoltës në rrjetet sociale dhe shkrimit të analistit, hiqet “Salillari” në Unazën e Tiranës

Pas revoltës në rrjetet sociale dhe shkrimit të analistit Dritan Hila është hequr emri i kompanisë “Salillari” në një prej tuneleve të Unazës së...

Lajmet e fundit