Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

unaza e rre

‘Shteti ka rënë’, Basha i bashkohet protestuesve te Unaza e Re: Mbroni veten tuaj

Kryetari i PD, Lulzim Basha është takuar me banorët e Unazës së Re, të cilëve do t'u shemben shtëpitë dhe bizneset në kuadrin e...

Lajmet e fundit