Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Unaza e Re

‘Nuk ka bir ku*ve që na nxjerr në rrugë’, deputetët e opozitës në protestë me banorët e Unazës së Re

Protestës së banorëve të Unazës së Re i janë bashkuar edhe deputetë të opozitës. Deputetja demokrate Oriola Pampuri u shpreh se...

I ngacmoi të fejuarën në lokal, zbulohet shkaku i sherrit me thika në Tiranë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Tiranë, ku një çift të rinjsh përkatësisht 27 dhe 23 vjeç, kanë mbetur të...

Tmerr në Tiranë, sulmohet me THIKË çifti i të rinjve

Dy të rinj kanë mbetur të plagosur mesditën e sotme në zonën e Unazës së Re në kryeqytet, pas një konflikti të ndodhur jashtë...

Aksident në Tiranë, përplasen dy automjete

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak momente më parë në Tiranë, ku dy automjete raportohen të jenë përplasur më njëra-tjetrën. Sipas...

Vlonjati me dy emra i arrestuar te “Astiri” në Tiranë për pak vrau 3 të rinj në Vlorë, pas sherrit për një motorr (NGJARJA)

Ai shkaktoi plagosjen e tre personave në janar të këtij viti në një lokal të Vlorës pas sherrit për shit-blerjen e një motorri....

Tahiri me banorët e pallatit me probleme te “Unaza e Re”: Jemi drejt zgjidhjes së problemit

Po zgjidhim hallin e 230 familjeve në Unazë të Re, peng të një ndërtuesi mashtrues e të shtetit që deri dje i kishte...

Të shtënat me armë në Tiranë, policia sqaron ngjarjen: 20 vjeçari u largua me vrap, bëri rezistencë

Policia e Tiranës ka sqaruar ngjarjen e ndodhur ditën e sotme në zonën e “Unazës së Re” në Tiranë, ku ka patur edhe të...

Lajmet e fundit