Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

unaza e madhe ne Tiarne

Veliaj për banorët e Astirit: Nuk do ngelë asnjë pa shtëpi e bukë. Ata që thonë dum babën…

Kreu i Bashkisë së Tiranës nga sheshi 'Skënderbej' atu ku u mbajt aktiviteti për 28 Nëntorin është ndalur sërish te çështja e Unazës së...

Flet nënkryetari i Bashkisë: Ja kur përfundon e gjithë Unaza e Madhe e Tiranës

Çështja e trafikut në Tiranë është një nga problemet më të mëdha, pavarësisht investimeve të shumta që janë bërë për përmirësimin dhe zgjerimin e...

Veliaj zbulon datën, ja kur do të hapet “Unaza e Madhe” e Tiranës

Kryetari Bashkisë Tiarnë ishte i ftuar në emisionin “Tonight me Ilva Tare”, ku ka folur për disa nga projektet më të rëndësishme të bashkisë...

Lajmet e fundit