Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

unaza e madhe e tiranes

Edi Rama jep lajmin e mirë: Në pranverë do të hapet pjesa e ish-sheshit “Shqiponja”

Kryeministri Edi Rama ka dhënë lajmin e mirë se brenda pranverës do të hapet dhe pjesa e ish-sheshit “Shqiponja”. Përmes disa fotove nga Unaza e...

Lajmet e fundit