Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

unaza e amdhe

Mjetet luksoze bllokojnë Unazën e Madhe për videoklip, Patrulla shkon menjëherë dhe arreston të gjithë shoferët, sekuestron makinat

5 drejtues mjetesh janë arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e Tiranës, pasi kishin bllokuar rrugën në Unazën e Madhe në kryeqytet dhe...

Lajmet e fundit