Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

umberto bossi

Dënohet me dy vite burg themeluesi i Lega Nord, Umberto Bossi, dhe djali i tij me diplomë të blerë në Shqipëri

Një gjykatë në Milano ka dënuar me 2 vite e 3 muaj burg ish-liderin e partisë anti-emigracion Lega Nord, Umberto Bossi, djalin e tij...

Lajmet e fundit